‘Xhesika’ pranon se është në lidhje me djalin e Thaçit (Video)

Aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj ose e njohur më mirë si Xhesika për herë të parë ka shpalosur shumë çka nga jeta e saj.

Arta në emisionin “Wazzup” në Klan Kosova, për herë të parë ka pranuar lidhjen me Endrit Thaçin, djalin e presidentit Hashim Thaçi.

“Unë s’po du as me pohu as me mohu kurgjo, veq spo di pak shpejte me jep detaje edhe me  qitë krejt privatësinë. Po në lidhje jam”, ka treguar Nitaj gjatë bisedës.

Ndryshe Nitaj, ndjek studimet në fakultetin Juridik, dhe thotë se do të sprovonte veten edhe më tej në kinematografi.