Yjet që dështuan me paraqitjen e tyre në Golden Globes (FOTO)

Ceremonitë më të mëdha kinematografike siç është ajo e Golden Globe Awards, kërkojnë punë dhe plot ide për një paraqitje, me të cilën do dontë secili të mbahej mend.

Megjithatë ndonëse shumë yje vidhnin shikime me paraqitjet e tyre të mahnitshme, jo të gjithë ishin kujdesur që të dukeshin special në tapetin e kuq, njofton Klan Kosova.

Sigurisht që mbrëmja e së dielës ishte një mundësi e mirë për të treguar shijen e secilit, por padyshim që disa yje të mëdha të modës dështuan në mbrëmjen e Golden Globe.

Kjo si pasojë e një konkurrence jashtzakonisht të ashpër nga të famshmit e Hollywood-it.

Për më shumë ja dhe fotografitë:

3bf7158d00000578-4100390-getting_comfortable_jill_soloway_looked_more_ready_for_watching_-a-1_1483949152881

3bf746c100000578-0-image-m-64_1483920970544

3bf7089000000578-0-image-a-65_1483920982727

cvncvb

3bf7becd00000578-4100390-monica_or_morticia_monica_bellucci_looked_overdone_in_this_frump-m-123_1483927709205

3bf6d4cc00000578-0-image-a-19_1483915432840

3bf6c69b00000578-4100390-peekaboo_jeannie_mai_had_an_otherwise_beautiful_textured_gown_fa-m-117_1483927594699

3bf787c500000578-4100390-image-m-88_1483922279686

3bf7bd9300000578-4100390-quite_a_pair_pharrell_williams_and_his_wife_helen_lasichanh_came-m-116_1483927575392

3bf71f0200000578-0-image-a-68_1483921263141

3bf6f56000000578-0-image-m-36_1483916631108

3bf73a2d00000578-4100390-ruffles_on_ruffles_carrie_underwood_looked_to_be_getting_crushed-m-115_1483927548502

3bf721c400000578-4100390-a_real_eyeful_olivia_culpo_looked_as_though_she_had_ripped_down_-m-114_1483927534747

3bf7b23400000578-4100390-image-a-98_1483923571144

3bf7c5c100000578-4100390-image-a-100_1483923827796

3bf711f300000578-0-image-m-44_1483917428143

3bf73d5300000578-4100390-so_much_pink_rogue_one_star_felicity_jones_was_spotted_in_severa-m-113_1483927480403

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme