Ylli e puth Tunën (Foto)

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 11:34

Që kur është ndarë nga reperi Cozman, shkrimet për një lidhje të re për Tunën nuk janë ndalur.

Mediat kanë shkruar kohë më parë që Tuna ka nisur një lidhje të re me këngëtarin nga Kosova Yll Limanin, por që të dy më vonë e kanë mohuar.

Por këngëtares shkupjane si duket i pëlqen të provokojë, ajo mbrëm është parë përsëri në shoqërimin e Yll Limanit, ndërsa kanë publikuar një foto provokuese në Snapchat, transmeton Magazina.al

Tuna dhe Ylli janë shoqëruar mbrëmë në koncertin e Filharmonisë së Kosovës, ndërsa arsyeja duket se ka qenë Patris Berisha, emër tjetër i cili është lakuar se është në lidhje me Tunën, pasi shpesh janë parë bashkë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme