Ylli i Juventusit transferohet në Milan? (Foto)

Juan Cuadrado mund të transferohet në Milan

 

Sipas gazetës sportive italiane, Tuttosport, drejtuesit e Milanit kanë nisur kontaktet me Juventusin për mesfushorin kolumbian, Juan Cuadrado.

Rossonerët dëshirojnë që gjatë kësaj vere ta transferojnë ish-anëtarin e Fiorentinës dhe Chelseas në San Siro, përcjell Express.

Milan nuk do ta ketë të lehtë ta realizojë këtë transferim, pasi edhe Arsen Wenger po mundohet ta transferojë në Arsenal. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme