Zaimina del me këmishë nate…ja sa seksi duket (Foto)

Sakte.net / e Premte 23 Shtator / 14:22

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet më seksi se kurrë.

Ajo shfaqet e veshur me një këmishë nate ngjyrë vjollcë, e cila i nxjerr në pah linjat trupore. Si gjithnjë Zaimina duket seksi dhe sensuale dhe gjithashtu më në formë se kurrë./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme