Zbulim/ Aparati i veshit që përkthen vetë të gjitha gjuhët

Pengesave gjuhësore tashmë i ka ardhur fundi.

Laboratori Waverly ka prodhuar një aparat veshi që përkthen çdo gjuhë që flitet.

Kompania ka investuar rreth 2 mijë dollarë në aparatin Indiegogo i cili shumë shpejt do fillojë të dalë në treg dhe pritet që porositë e para të dërgohen gjatë muajit maj të vitit të ardhshëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme