Zbulohet miqësia e Ledri Vulës me një këngëtar të njohur

Ledri Vula dhe Young Zerka nuk ishin parë asnjëherë më parë në shoqërinë e njëri tjetrit por mesa duket tashmë ata janë bërë miq.

Në një video të hedhur nga vetë reperi kosovar, ai duket nën shoqërinë e Young Zerkës, me të cilin duket se po kalojnë edhe pushimet bashkë.

Megjithatë ata nuk janë vetëm , janë në shoqëri edhe me miq të tjerë të përbashkët.

Të futur në jakuzzi, djemtë po kalojnë një kohë vërtet relaksuese dhe këtë Ledri është siguruar që ta filmojë pa i shpëtuar asnjë detaj.
/albeu.com/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme