Zbulohet ‘pika e dobët’ e Ermal Mamaqit

Joeli është djali i çiftit më të pëlqyer në Shqipëri, aktorit të humorit Ermal Mamaqi, dhe moderatores Amarda Toska.

 

Por ndërsa komedianin e shohim gjithmonë të qeshur në ekran, duket se ai që ja bën nervat ‘kacurrel’ është i vogli Joel. E për ta përshkruar këtë raport, Ermali ka zgjedhur një foto. Një çekiç, që simbolizon babain, dhe gozhdën, që simbolizon djalin e tij.

Cekici thyhet para gozhdës, e në këtë mënyrë Ermali ka dashur të shprehë përmes fotos, se është një baba me zemër të butë.

“Ja një foto e djalit tim…Unë jam çekiçi