Zbulohet “sekreti” se si të ecni mbi ujë (Video)

Shikoni këtë video dhe mësohuni se si të ecni mbi ujë.

 

Kjo video tregon disa nga eksperimentet e bëra të ecjes mbi ujë.

https://www.youtube.com/watch?v=D-wxnID2q4A

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme