Zbulohet skandali i lojtarëve të PSG-së që kanë bërë me Rihannën dy ditë para ndeshjes

Lojtarët e PSG-së janë akuzuar se janë dëfryer në një ndejë dy ditë para ndeshjes kundër Barcelonës, me këngëtaren e famshme botërore, Rihanna.


Dy mesfushorët Blaise Matuidi dhe Marco Verratti, akuzohen se janë dëfryer në klubet e natës 48 orë para ndeshjes në ‘Camp Nou’, shkruajnë mediat britanike, transmeton Gazeta Metro.

Dyshja e PSG-së raportohet se ishin bashkë deri në orët e para të mëngjesit nën shoqërinë e këngëtares së mirënjohur Rihanna dhe të nesërmen ata kanë udhëtuar drejt Spanjës.

Kujtojmë që ndeshja mes Barcelonës dhe PSG-së u mbyll me rezultatin 6-1 ku gjatë 7 minutave të fundit u shënuan 3 gola.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme