“Zhadja” publikon foto në bikini, befason me pamjen e saj (FOTO)

Ajo është njëra nga aktoret më të dashura.

Giovana Antonelli ka qenë aktorja kryesore e serialit të njohur ”Clone”, i cili ka rrëmbyer vëmendjen e një numri të madh të njerëzve në mbarë botën.

Giovanna apo e njohur për publikun shqiptar si ”Zhadja” atë kohë ishte bërë mjaft e njohur dhe e dashur me rolin e saj.

E bukura e serialit, të cilën e kishin lakmi shumë vajza dhe gra edhe në ditët e sotme pas 17 vjetëve të serialit, vazhdon të jetë e tillë.

Aktorja tani ka 43 vjet, por nga imazhet që ka publikuar për ndjekësit e saj në instagram duket shumë më e re, shkruan rtv21.tv

Me stilin dhe elegancën e saj, “Zhadja” duket mjaft bukur në fotografitë që ka hedhur në instagram për mbi 12 milionë ndjekësit e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme