Zhdrella zgjedh klubin e ri

Futbollisti i njohur Mentor Zhdrella nga sot do të jetë pjesë e klubit KF Llapi, transmeton koha.net.

Zhdrella para disa ditësh ka bërë të ditur që nuk do të jetë më pjesë e klubit të Feronikelit.

Ndërsa sot klubi nga Podujeva, KF Llapi, përmes një postimi në llogarinë e vet në rrjetin social ka bërë të ditur se ai do të jetë pjesë e tyre që nga sot.

Aty është shkruar:

“Mirësevjen Mentor Zhdrella!

Zyrtare: Mentor Zhdrella nga sot pjesë e Llapit

Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje me katër herë futbollistin më të mirë të Kosovës, Mentor Zhdrellën.

Llapi dhe Llapjanët i dinë vlerat e tua, andaj ne prej teje presim shumë në rrugën tonë drejt trofeve!”

© KOHA. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme