Zhveshja dhe pozat provokuese të modeles (Foto, +16)

Emily Ratajkowski fitoi famë teksa kërcente për videon “Blurred Lines” të Robin Thicke.

Por, tashmë 24-vjeçarja na tregon pamjet e saj fantastike, teksa pozon sërish e zhveshur për koleksionin e stilistes së bizhuterive, Jacquie Aiche.

Një pozë që vë në plan të parë pjesën e pasme.

Modelja dhe tashmë aktorja, ka postuar imazhe të koleksionit të ri në rrjetet sociale në ditët e fundit, por duket më se e mrekullueshme në setin zyrtar të fotografive. /TCH/

emi1emi2emi2aemi3emi5emi6emi7emi8

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme