Zidane i frikësohet Napolit

Trajneri francez e njeh mjaft mirë ambientin në këtë stadium, pasi më parë ka luajtur si futbollistë me fanellën e Juventusit.


Ai është shprehur se rivalët mund t’i ndëshkojnë nëse nuk e interpretojnë mirë ndeshjen, shkruan Gazeta Metro.

“San Paolo është një fushë e vështirë, por ne jemi mësuar të luajmë në të tilla fusha. Mundësitë e kualifikimit janë 50% me 50%. Napoli do të luajë me shumë ritëm, sepse do të kërkojnë të shënojnë sa më shpejtë të jetë e mundur. Mund të na ndëshkojnë mbi të gjitha në kundërsulm”, tha Zidane.

Ndeshja do të zhvillohet sonte duke filluar nga ora 20:45 dhe pas rezultatit final do të mësohet çerekfinalisti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme