Zidane: Ja pse lëshuam fitoren nga duart

Zinedine Zidane nuk po mund ta pranojë humbjen prej 2:1 nga Sevillas

Atë që Real Madridi bënte për disa ndeshje me radhë, duke fituar në fund të tyre, ashtu bëri Sevilla, ku dy golat i shënuan në minutat 85’ dhe 90’ për të marrë tri pikë ndaj liderit të La Ligas.

Trajneri i “Los Blancos” beson se skuadra e tij ëlshoi fitoren nga duart për shkak se u relaksuan shumë në minutat e fundit të ndeshjes, ku edhe pranuan dy gola.

“Ne u relaksuam shumë në pesë minutat e fundit, mjaftueshëm për ta lëshuar fitore nga duart”, tha fillimisht ai.

“Është vështirë të pranosh një humbje për mënyrën se si ndodhi, por ky është futbolli”, shtoi francezi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme