Zidane: Jam përgjegjës për humbjen, ishte një sfidë e çuditshme

Real Madrid pësoi një humbje shokuese nga Celta Vigo mbrëmë në Kupën e Spanjës.

Zinedine Zidane është shprehur se asgjë nuk ka përfunduar pas janë akoma 90 minuta në lojë por, ekipi i tij duhet të ndryshojë mënyrë e të luajturit.
“Luajtëm një lojë të çuditshme. Duhet që t’i analizojmë gjërat, të shikojmë tek ato tani dhe t’i rregullojmë. Po luanim kundër një rivali shumë të mirë që na e bëri të vështirë.

Nuk ditëm sit a menaxhonim ndeshjen. Mund t’ja dalim pasi kemi edhe 90 minuta të tjera në lojë, duhet të luajmë ashtu siç dimë ne”, tha trajneri francez pas ndeshjes me Celta Vigon.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme