Zonja e parë e shtetit merr një urim special për 8 mars, nga “reja” e saj (Foto)

Bashkëshortja e presidentit Hashim Thaçi, gjegjësisht Zonja e parë e shtetit, Lumnije Thaçi ka marrë një urim special me rastin e 8 marsit.

Nuk është presidenti, por është “reja” e saj, Suzana Tahiri, ajo e cila përmes një postimi në Facebook e ka ururar Lumnije Thaçin.

“Natyrisht urimet e përzemrta për festen 8 Marsit shkojn edhe për zonjat me një fuqi të madhe Zonjen e par të Kosoves: Zonjën Lumnie Thaqi ,ish PresidentënAdifehte Jahjaga , dhe deputetën Z Xhevahire Izmaku Blerta Deliu Ganimete Musliu kisha nderin të jem në mesin tuaj”, ka shkruar ajo në Facebook, derisa ka postuar këtë fotografi.

Në media u përfol për një lidhje të mundshme ndërmjet Endrit Thaçit si dhe Suzanës, por që zyrtarisht nuk u konfirmua asnjëherë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme