Zonjë lindë, nuk bëhesh, shikojeni Jenniferin (Foto)

Jennifer Lopez jo më kot llogaritet si një nga femrat më të bukura të dekadave të fundit. Pavarësisht viteve, Jennifer po dëshmon se mbetet zonjë e madhe.

Lidhja me Alex Rodriguez i ka kthyer fatin në dashuri. Madje Alex nuk po i kursen lëvdatat për të dashurën e tij në një intervistë të fundit të dhënë në mediat amerikane.

Ai e ka quajtur Jenniferin si një vajzë të mahnitshme, njerëzore dhe një nënë të pabesueshme./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme