Zyrtare: Gerrardi vendos për të ardhmen e tij

Ish-kapiteni i Liverpoolit dhe Anglisë, Steven Gerrard, ka konfirmuar se do të largohet nga klubi amerikan LA Galaxy.

Veterani anglez ka konfirmuar se pas largimit do të marrë pak kohë për të menduar për ekipin e ardhshëm apo pensionimin.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme