Zyrtare: Këta janë 19 lojtarët e ftuar nga Zidane për “El Clasico” (Foto)

Gareth Bale, Toni Kroos, Coentrao, Danilo dhe Alvaro Morata, do të mungojnë ndaj Barcelonës

Real Madridi ka publikuar listën prej 19 lojatrëve të ftuar për “El Clasicos”, ku përveç, Moratas, Bale e Kroos, do të mungojnë edhe Danilo dhe Coentrao, shkruan Gazeta Express.

Këta janë lojtarët e ftuar për ndeshjen që Real Madrid e zhvillon nesër në “Camp Nou” ndaj Barcelonës nga ora 16:15. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme