ZYRTARE: Lajm shumë i keq për Barcelonën (FOTO)

Barcelona ka konfirmuar lëndimin e mesfushorit Andres Iniesta.

Barcelona do të jetë pa mesfushorin Andres Iniesta për duelin e ardhshëm në La Ligë kundër Eibarit të dielën.

Kapiteni do të mungojë për shkak të një lëndimi tëe pësuar në pjesën e parë të takimit me Real Sociedadin në Copa del Rey të enjten, përcjell “lajmi.net”.

“Rikuperimi i tij për seancat e ardhshme stërvitore dhe ndeshjet do të varet nga gjendja e tij, por mund të konfirmojmë se ai nuk do të udhëtojë me ekipin në Eibar për ndeshjen e së dielës në ligë”, thuhet në njoftimin e Barcelonës. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme