Zyrtare? Rita Ora kthehet në shtëpi me të dashurin e ri! (Foto)

E enjte, 27 Tetor 2016 – Sakte.net

Një mashkull i ri në jetën e Rita Ora!

Dhe duket se situata tashmë është bërë disi serioze. Kjo pasi bukuroshja shqiptare është fotografuar duke u kthyer në shtëpinë e saj me atë që përflitet të jetë i dashuri i ri, Andrew Watts. Dyshja mendohet se sapo është kthyer nga një arratisje e ëmbël romantike në Romë. Kjo nuk është hera e parë që Rita dhe Andrew janë fotografuar së bashku pasi ata ishin pikasur në mes të muajit të kaluar. Në atë kohë, pasi vizituan një studio muzikore së bashku shkuan në një takim të cilin u munduan që ta mbajnë të fshehtë. Natyrisht, nuk ia dolën dot mbanë. /intv.al/

rita1.jpg

rita2.jpg

rita3.jpg