Zyrtare: Xhemaili befason të gjithë me skuadrën e re (FOTO)

Blerim Xhemaili është edhe zyrtarisht një futbollist i Montreal Impact.

Lajmi është zyrtarizuar nga klubi kanadez, që ka bërë të ditur se shqiptari do t’i bashkohet skuadrës në sezonin e ri.

“Impact Montreal konfirmon blerjen e Blerim Xhemailit nga Bologna. Ai do t’i bashkohet ekipit pasi të kalojë testet mjekësore”, bën të ditur faqja zyrtare e Montreal, përcjellë “Lajmi.net”.

Shqiptari do të pajiset edhe me lejen e punës në Kanada.

Dje ai ka përshëndetur futbollistët dhe tifozët e Bolognas. /Lajmi.net/

dzemaili

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme