​Hidhet nga ballkoni i banesës, humb jetën 81 vjeçarja Mitrovicë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës në veri të Mitrovicës.

Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se Mirjana Pavlloviq, 81 vjeçare, ka rënë nga ballkoni i ndërtesës ku banonte, për motive ende të panjohura dhe nga plagët e marra ka ndërruar jetë në vend.

Ngjarja ndodhi mbrëmë rreth orës 00:40 në rrugën ‘Drvarska’ në veri të Mitrovicës, ku policia po heton për shkaqet dhe rrethanat e hedhjes së viktimës nga ballkoni. /KosovaPress/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme