Dita botërore e Sigurisë së Ushqimeve, 1,6 mln njerëz sëmuren nga ushqimi jo i sigurt

Gazetare: Melihate Rustemi Aktualisht, thuajse të gjitha sëmundjet mendore dhe fizike janë rezultat i mënyrës së të ushqyerit dhe sigurisë...

të fundit ⇢

SPORT (7 DITË)

hapsirë reklamuesespot_img

TEKNOLOGJI

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

magazina

Viven vazhdon të dërgojë sinjale rreth shtatzënisë së saj

Nuk deklarohet por Viven vazhdon të dërgojë sinjale rreth shtatzënisë së saj. Vivien dhe Getinjo janë rikthyer së bashku pas një...

Alaudini me informatë të rëndësishme për “Big Brother VIP Kosova”

Alaudin Hamiti po tregon diçka me rëndësi për “Big Brother VIP Kosova”. Prezantuesi i “BBVK”, Alaudin Hamiti, sot ka dhënë një...

Zbulohet shuma e parave që la në dasmën e mikut të tij Elgitit

Olsi hap zarfin, kjo është shuma e parave që la në dasmën e mikut të tij Elgitit. Olsi Bylyku një ndër...

SHËNDETËSI

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

SP

RT

Real Madrid – Dybala, ky është lajmi i fundit

Reali mendon ta paguaj klauzolën e Paulo Dybalas. Paulo Dybala ka pasur një vit fantastik në aspektin personal me fanellën e Romës....
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme