AlternAtivA: Në raundin e dytë mbetemi të përkushtuar në garën e koalicionit AAA&ASH

Në mbledhjen e mbrëmshme të Kryesisë Qendrore të koalicionit Alternativës, pos tjerash, u diskutua edhe për temën e raundit të dytë të zgjedhjeve lokale. Me...

të fundit ⇢

EKSKLUZIVE ⇢

hapsirë reklamuesespot_img

TEKNOLOGJI

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

magazina

Dwayne bie nga froni, ky është personi më i paguar në ‘Instagram’

Lista e personave më të paguar në “Instagram” ka ndryshuar renditje. Dwayne Johnson ishte në vendin e parë dhe Kylie në vendin e dytë, por...

Pas ngjarjes tragjike, flet bashkëshortja e Alec Baldwin: Jam me familjarët e viktimave

Hilaria Baldwin ka thyer heshtjen në lidhje me të shtënat aksidentale të Halyna Hutchins, në të cilën ishte përfshirë bashkëshorti i saj, Alec Baldwin. Ajo...

Një stuhi diellore, mund të shkaktojë një apokalips dixhital

Pandemia e Covid-19 na ka mësuar se çfarë mund të ndodhë, kur nuk jemi gati për t’u përballur me të pa mendueshmen. Për këtë arsye, një grup shkencëtarësh kanë paralajmëruar kohët e fundit të gjithë botën, mbi rreziqet...

SHËNDETËSI

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

SP

RT

David Beckham mbulohet me “ar” për t’u bërë imazhi i Botërorit në Katar

David Beckham pritet të nënshkrujë një kontratë të madhe për t’u bërë imazhi i Katarit për Botërorin 2022 dhe jo vetëm. Sipas The Sun, superylli...
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme