10 arsye pse duhet t’a votoni Vetëvendosjen!

1. Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar me kohë për të gjitha rreziqet që i kanosen Kosovës:

5 paralajmërime të Vetëvendosjes që dolën të sakta

2. Lëvizja Vetëvendosje do tëkujdeset për mirëqenien e familjes:

Kush pritet të përfitojë nga skema e shtesave për fëmijë?

3. Lëvizja Vetëvendosje do të sigurohet që askush të mos mbetet pa trajtim mjekësor cilësor:

Vetëvendosje “selam” QKUK-së: Ja çka ju pret edhe juve!

4. Lëvizja Vetëvendosje do të ofrojë strehë për të gjithë ata që kanë nevojë:

Sa është i realizueshëm premtimi i Kurtit për 4,000 banesa sociale?

5. Lëvizja Vetëvendosje ka plan edhe për diasporën:

Diaspora me autobusë për të votuar Vetëvendosjen. Ja pse!

6. Lëvizja Vetëvendosje kujdeset edhe për ata që punuan për ne:

Çka ofron Vetëvendosje për pensionistët

7. Lëvizja Vetëvendosje do të jetë çdoherë përkrah bujkut:

3 mënyra se si Vetëvendosje do t’i përkrahë bujqit

8. Lëvizja Vetëvendosje e ka përnjëmend kur thotë se rinia janë e ardhmja e vendit:

Çka ofron Vetëvendosje për ata që votojnë për herë të parë në këto zgjedhje?

9. Lëvizja Vetëvendosje për dallim nga partitë tjera është dëshmuar se i mban premtimet dhe nuk shkel vijat e kuqe:

3 premtime të kësaj fushate që nuk do të mbahen

10. Sepse Lëvizja Vetëvendosje është e vetmja shpresë e këtij vendi!

© KOHA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme