10 modelet më të bukura ruse

Sakte.net / e Premte 23 Shtator 2016/ 10:35

Përderisa shumëkush i përshkruan si njerëz të patundur, të ftohtë dhe të vrenjtur, pjesa e dërmuese e njerëzve pajtohen që rusët janë një popull i pashëm – së paku, ky është një fakt i pamohueshëm kur bëhet fjalë për femrat ruse.

Mjafton të kujtoni botën e njerëzve të famshëm dhe aty do të gjeni plot emra rusë, apo VIP-a që kanë prejardhje nga Rusia – si psh. Maria  Sharapova apo Anna Kournikova (ish-teniste, tash modele).

Kështu, mu sikurse bota e tenisit që është e mbushur me bukuroshet ruse, njëjtë ndodhë edhe në botën e modës – ku modelet ruse kanë pushtuar pasarelat botërore. Andaj, në vijim ju sjellim 10 modelet më seksi që ka “prodhuar” Rusia, por që, tashmë, shumica prej tyre jetojnë në qytetet e modës në vendet perëndimore.

Për femrat ruse thuhet se, kanë bukuri stoike – të heshtur, shpeshherë pa emocione dhe pak të ndërlikuara, por gjithsesi ato janë shumë atraktive. /NGJYRA.COM/

10. Vika Falileeva

ruse bukuroshe 010

9. Emiliya Vishnevskaya

ruse bukuroshe 009

8. Gia Skova

ruse bukuroshe 008

7. Anna Kournikova

ruse bukuroshe 007

6. Natalia Vodianova

ruse bukuroshe 006

5. Masha Novoselova

ruse bukuroshe 005

4. Anne Vyalitsyna

ruse bukuroshe 004

3. Natasha Poly

ruse bukuroshe 003

2. Valentina Zelyaeva

ruse bukuroshe 002

1. Irina Shayk

ruse bukuroshe 001

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme