17 autobusë mbërrijnë në Prishtinë

17 autobusë me aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje nga qytete të ndryshme të Kosovës kanë mbërritur në Prishtinë.

Qyetarët pritet të shkojnë para Kuvendit të Kosovës për të kundërshtuar dhe ndaluar votimin e marrëveshjes së Demarkacionit me Malin e Zi.

Seanca plenare sipas njoftimit të Kuvendit është dashur të fillojë në ora 11:00.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme