18 vjeçari nga Ferizaj humb jetën në Ulqin

Një i ri nga Ferizaj i moshës 18 vjeçare ka humbur jetën në Ulqin pas përplasjes së dy xhetskive në plazhin e madh.

Ngjarja ka ndodhur sot në orët e pasdites. Zyrtarët e Policisë dhe të Qendrës spitalore në Tivar kanë bërë të ditur se i lënduari tjetër, vëllau i viktimës, është jashtë rrezikut për jetë, transmeton kp.

Dy të rinjtë bashkë me prindërit po kalonin pushimet në Ulqin. Viktima kishte shtetësi të Belgjikës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme