20 smartphonë-t më të mirë në botë

Kur Martin Cooper prezantoi më 3 prill të vitit 1973 projektin për prodhimin e celularit të parë, nuk do ta kishte menduar kurrë që shpikja e tij do të revolucionarizonte botën. Telefonia e lëvizsshme ose thjesht celulari është një ndër shpikjet më të rëndësishme të shekullit të kaluar.

Me kalimin e viteve ai ka ndryshuar aq shumë dhe kështu lindën smartphone-t ose telefonat e zgjuar, pa të cilët nuk bëjmë dot. Ju ftojmë të zbuloni guidën tonë me 20 ‘’telefonat e zgjuar’’më të mirë në botë . Mos harroni që jemi para festave dhe një celular është gjithmonë një dhuratë e mirë.

20. BlackBerry Passport

19. BlackBerry Classic

18. BlackBerry Priv

17. Moto G4

16. Samsung Galaxy Note 5

15. ZTE Axon 7

14. LG G5

13. LG V20

12. HTC 10

11. MOTO Z

10. One Plus 3T

9. iPhone SE

8. iPhone 6S

7. IPhone 6S Plus

6. Samsung Galaxy S7

5. Samsung Galaxy S7 Edge

4. iPhone 7

3. iPhone 7 Plus

2. Google Pixel XL

1. Google Pixel

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme