59 aksidente trafiku brenda një dite

Brenda 24- orëve të fundit, në territorin e Kosovës janë regjistruar gjithsej 59 aksidente trafiku, prej të cilave 26 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 33 të tjera me dëme materiale, transmeton Indeksonline.

Policia ka bërë të ditur, po ashtu se ndaj pjesëmarrësve në komunikacion që kanë shkelur rregullat e trafikut janë shqiptuar 1394 gjoba kundërvajtëse.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme