7 foto që tregojnë ndyshimin e Thaçit ndër vite! (FOTO)

Si çdo njeri tjetër edhe Hashim Thaçi ka ndryshuar ndër vite(jo vetëm fizikisht!!).

Çuditërisht ai ka ndryshur më shpejtë se të tjerët,madje duke u rritur ai ka filluar të duket sikur George Clooney.

1. Hashim Thaçi në shkollë të mesme(duket serioz edhe pse dora mbi këmbë ndonjëherë tregon “frajerllak”)

2. Fillet e tij si politikan në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës

3. Nofkën e kishte “Gjarpër” sepse ishte shumë i shpejtë.

4. Çaste lumturie gjatë karrierës së tij.

5. Hashimi duke treguar kujdes dhe respekt për qytetarët gjatë fushatës

6. I stërlodhur nga përkushtimi i tij për vendin tonë…

7. Por, më në fund i është shpërblyer mundi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme