A do të jetë pjesë e LDK-së në zgjedhjet e 6 tetorit Fatmir Sejdiu

Ish-presidenti i Kosovës dhe ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu, ishte mysafirë në emisionin Kojshia Show në rtv21.

Ndër të tjera, ai u pyet dhe për pozitën që do të ketë në LDK në këto zgjedhje.

Sejdiu ka thënë se është pjesë e LDK-së.

Nga minuta e 33 keni përgjigjen e Sejdiut.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme