A do t’i zbardh vrasjet e zyrtarëve të LDK’së Gjykata Speciale? (Video)

E hënë, 31 Tetor 2016 – Sakte.net

Mbrëmë është shfaqur emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Shënjestra LDK”. Dokumentari flet për vrasjen e zyrtarëve të LDK’së gjatë dhe pasluftës.

 

Në këtë dokumentar tregohet nëse do të trajtohen në apo jo në Gjykatën Speciale vrasjet e zyrtareve të LDK’së.

Shikojeni videon.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme