“A mund të ma sjellësh babin në shtëpi?”: Ushtari befason vajzën e tij të vogël, pak pasi ajo ia kërkoi Babagjyshit këtë dëshirë

Kur vogëlushja Rylinn Ross u ul në prehër të Babagjyshit këtë vit, ajo kërkoi vetëm një dhuratë.

 

Rylinn dëshiroi që babai i saj – ushtar – Jacob Ross të kthehej në shtëpi për festa.

Imagjinojeni befasinë e saj kur Babagjyshi ia plotësoi këtë dëshirë për Krishtlindje, transmeton Gazeta Express.

Ross, që ka qenë në Kore të Jugut për më shumë se shtatë muaj, befasoi Rylinn dhe vajzën e tij gjashtë vjeçare Aurora javën e kaluar kur po vizitonin Babagjyshin në Nebraska, SHBA.

Momenti prekës u kap nga kamera e Her View From Home. Shikojeni atë:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme