A po bëhet partia e re në Tiranë? (FOTO)

Sakte.net / E shtune, 08 Tetor 2016 – 09:55

Sonte në darkë në Tiranë te Blloku janë parë së bashku Dastid Pallaska, Mimoza Kusari dhe Ilir Deda.
Është përfolur gjatë kohëve të fundit formimi i një partie të re politike por edhe më tutje kjo nuk ka ndodhur.

Ekziston mundësia që ky të jetë takimi final i protagonistëve të subjektit të ri.

Nuk dihet nëse është edhe dikush tjetër pjesë e këtij projekti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme