Abdixhiku:Adem Grabovci një kapës i pashoq

Analisti Lumir Abdixhiku nëpërmejt rrjetit të tijë social facebook ka thënë se shefi i shefave është një kapes i pashoq duke vlersuar se marrja nuk e ka mbytë askënd ku ke prokuror si Bahri xhentëllmeni.

Postimi i plotë:

Kriteret e punësimit në Kosovë:
“Hiqe se s’pe nxhoh kush osht”
“Mbaje t’parin n’listë se osht i joni”
Kështu caktoheshin anëtarët e bordit të ujësjellësit rajonal në Prizren. Dhe shefi i shefave, një i kapës i pa shoq, thotë se punësimi i militantëve të tij s’është krim; ani pse ka shkelë secilin ligj e secilën shkronjë të Kushtetutës për trajtim të barabartë të qytetarëve në punësim publik. Marrja se mbytë askënd. E kur i ke prokurorë “Bahri Xhentellmenat” natyrisht se tallesh me një shtet të tanë./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme