Adnan Azizi: Për BESËN interesi kombëtarë është para çdo posti qeveritarë

“Kur shoh subjektet politike shqiptare, që u bënë pjesë e qeverisë se si brënda natës me yrish për të zënë karriget gati sa nuk u bënë copa mes veti, kush çfarë posti po merr, ndjehem krenarë që Lëvizja BESA nuk tradhëtoi kërkesat e shqiptareve dhe ngeli parimore deri në fund.
Vija ndarëse tani është e qartë mes atyre që sakrifikojnë aspiratat e shqiptarëve ne këmbim të pushtetit dhe atyre që sakrifikojnë pushtetin për hirë të aspiratave kombëtare”, – ka shkruar anëtari i Kryesisë së Lëvizjes BESA, Adnan Azizi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme