Aeroplani i rrëzuar afër Shkupit kishte destinacion Prishtinën

Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë, siç raporton TV Shenja, ka bërë të ditur se aeroplani i rrëzuar në afërsi të Shkupit, kishte për destinacion Prishtinën, por kishte nevojë që të ndalej për pak kohë në kryeqytetin maqedon.

Raportohet se ata do të aterronin në Shkup për t’u mbushur me derivate.

Gjashtë persona në bord, dy shtetas të Kosovës, dhe katër italianë, kanë vdekur nga rrëzimi i aeroplanit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme