Afër 300 zyrtarë policorë po kujdesen për mbarëvajtjen e zgjedhjeve në Drenas

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ofruar 290 zyrtarë policorë që do të kujdesen për mbarëvajtjen e zgjedhjeve në Drenas.

Këta zyrtarë sot do të punojnë me dy ndërrime, 150 paradite dhe 140 pasdite.

Deri më tani, sipas Policisë zgjedhjet po zhvillohen mirë dhe nuk ka pasur ndonjë incident

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme