AFP, ka publikuar “Fotot e vitit 2016”, një koleksion fotosh të rëndësishme

Agjencia Franceze e Lajmeve, ose e njohur ndryshe si AFP, ka publikuar “Fotot e vitit 2016”, një koleksion fotosh të rëndësishme e të fuqishme të shkrepura nga fotografët e kësaj agjencie gjatë këtij viti.

Disa nga fotot tregojnë për ngjarjet më të rëndësishme të vitit, ndërsa të tjera janë zgjedhur nga skena prekëse apo edhe momente qesharake, transmeton tch.

Fotot janë nga fusha të ndryshme, politikë duke përfshirë dorëheqjen e kryeministrit britanik David Cameron dhe fitoren e Donald Trump, pastaj nga sporti, nga Olimpiada e deri të finalja e Europianit të Francës, etj.

Agjencia Franceze e Lajmeve ka publikuar “Fotot e vitit 2016”

Një koleksion fotosh që shënuan vitin 2016

Disa nga fotot tregojnë për ngjarjet më të rëndësishme të vitit, ndërsa të tjera janë zgjedhur nga skena prekëse apo edhe momente qesharake

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme