Agjenti i bomberit në Milano, Rosonerët kanë gati goditjen e madhe

Milan ka gati goditjen e madhe për merkaton e verës.

Milani vazhdon të punojë për qendërsulmuesin e së ardhmes. Oliver Giroud, ka vendosur të largohet nga Milano në verë dhe drejtuesit janë hedhur në sulm për bomberin e ri.

Agjensia e cila përfaqëson shërbimet e Benjamin Seskos, ka ndezur zërat duke publikuar një foto në Milano.

Ditët e fundit është raportuar se Benjamin Sesko është objektivi kryesorë i Milanit për merkaton e verës dhe se Rosonerët janë të gatshëm ta paguajnë klauzolën e lirimit prej 50 milionë eurove.

Sesko ka kontratë me Leipzig deri në vitin 2028, ndërsa këtë sezon ka realizuar 16 gola dhe 2 asistime.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme