Ajdari: Rasti “Monstra” u mbeti në fyt pushtetarëve

Bedri Ajdari, familjar i disa prej të arrestuarve në rastin “Monstra” është i sigurt se shqiptarët e dënuar në këtë rast, do të fitojnë drejtësinë dhe do të dalin nga burgu, shkruan Gazeta Lajm

“Do të dalin patjetër se ky rast u ngeli ne fyt pushtetarëve të Maqedonisë falë senzibilizimit të mediumeve shqiptare dhe mbështetjes pa rezervë të popullatës duke përfshi gra, pleq dhe rininë shqiptare në masë të madhe. Falënderimi u qoftë të gjithëve që dhanë këtë kontribut, disa edhe me burgosje, me plagosje dhe me rrahje brutale….”, ka shkruar Ajdari.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme