AKR: Nëntoka po u bën presion kandidatëve për kryetar të Drenasit

Kandidati për kryetar të Drenasit nga radhët e AKR-së, Elmi Thaqi nëpërmjet një postimi në profilin e tij në “Facebook” ka përmendur tërheqjen e fundit të disa kandidatëve për kryetar.

Megjithatë, ai thotë se partinë e Behgjet Pacollit nuk mund ta ndal askush përpos Zotit.

Postimi i plotë:

Shqetësues është fakti pse po tërhiqen kandidatet për kryetar të komunës së Drenasit nga presioni i nëntokës.

Dua të ju a bëj me dije të gjithë qytetarëve të Drenasit se nuk ka fuqi tjetër përveç Zotit që mund ta ndal vizionin e AKR-së dhe Presidentit Behgjet Pacolli për zhvillimin ekonomik të qytetit tonë, dhe lirimin e tij nga pushtetaret 17-vjeçar të partisë në pushtet.

Me Respekt

E.TH

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme