Aksident i rëndë, kamioni përplaset me një makinë. Shënohet një viktimë dhe një mbetet i plagosur (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme ( 12 qershor) në Bajpasin e Vlorës, ku një kamion është përplasur me një makinë tjetër.


Raportohet se nga aksidenti një person ka ndërruar jetë, ndërsa një tjetër mbetet i plagosur.

Deri më tani nuk dihen identitetet e personave të përfshirë në aksident.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje e po heton për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme