Aksident i rëndë në Gjermani, humb jetën i riu kosovar

Pasditen e së shtunës, në Hückelhoven të Gjermanisë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku ka mbetur i vdekur një person

Mediat në Gjermani bëjnë të ditur se personi i cili ka humbur jetën në këtë aksident është 35-vjeçar nga Mitrovica, me inicialet L.M.

Bëhet e ditur se deri te ky aksident erdhi pasi 35-vjeçari e humbi kontrollin e motoçikletës së tij dhe kështu iu nënshtrua plagëve vdekjeprurëse.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme