Aksident i rëndë në Qafën e Muzinës, ndërron jetë shoferja

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Qafën e Muzinës në Sarandë.

Mësohet se një drejtuese 50-vjeçare ka humbur kontrollin mbi mjetin e saj tip “Hyundai” dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit shoferja E. B, ka ndërruar jetë, në vendngjarje.

 

Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit të rëndë.

 

Top Channel

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme