Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, tre të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Rrugën e Kombit.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasi një makinë ti “Golf” është përplasur me një kamionçinë pranë Rrëshenit.

Mësohet se në makinën “Golf” udhëtonin tre persona, ku dy prej tyre gjenden në gjendje shumë të rëndë.

“Sapo ndodhi aksidenti i tmerrshëm dhe personat e lënduar ishin në gjendje kritike për jetën, ishin qytetarët ata që i nisën për spital menjëherë, ndërkohë Policia mbërriti në vendngjarje pasi ata u nisën për spital, shkruan qytatari për JOQ.

Siç mund ta shikoni nga gjendja e makinës dhe gjaku përtokë ishte një aksident horror, shpresojmë që të mos rezultojë fatal për personat”-shkruan dëshmitari.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme