Aksident i tmerrshëm në Prishtinë, vetura hyn në lokal (Foto)

Një aksident ka ndodhur mbrëmë në rrugën e Dubrovnikut në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

 

Klan Kosova ka siguruar fotografitë nga vendi i ngjarjes ku shihet se një veturë ka hyrë në një lokal por detaje të tjera akoma nuk dihen.

Klan Kosova po provon që të kontakojë me Policinë për të siguruar më shumë informacione, nëse ka të lënduar si dhe shkaqet e këtij aksidenti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme