Aksident me fatalitet në Podujevë, humb jetën 8-vjeçari

Dje rreth orës 15:30 në magjistralen Prishtinë Podujevë respektivisht në fshatin Sibovc, Komuna e  Podujevës, ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy veturave dhe një këmbësori.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, ka konfirmuar për Telegrafin, se për pasojë këmbësori një fëmijë 8-vjeç ka humbur jetën.

Hetuesit e policisë se trafikut kane dalë në vendin e ngjarjes, dhe aktualisht janë duke punuar për sqarimin dhe ndriçimin e shkaqeve dhe rrethanave që kanë sjellë deri te ky aksident.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme